O nas

Biznes to sztuka, a my tę sztukę pomagamy tworzyć.

Art Of Business to zespół specjalistów, którzy od ponad 10 lat wspierają przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Grupa Art of Business Design za nadrzędny cel stawia sobie połączenie profesjonalizmu i pozytywnej energii w tworzeniu projektów i kreacji. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy codziennie dostarczają Klientom najwyższej jakości usługi marketingowe. Duże zaangażowanie zespołu, wysokie standardy pracy oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych pozwala nam na optymalne dostosowanie pakietu oferowanych przez nas usług do potrzeb naszych klientów i szybko zmieniającej się sytuacji na rynku. To właśnie bliskość rynku i zrozumienie potrzeb konsumentów zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Zespół szkoleniowców Art of Business zajmuje się kompleksową opieką firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która pomoże zwiększyć bezpieczeństwo w Państwa firmie.

sprawdź usługi

Ochrona danych osobowych

Europejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) stanowi prawdziwą rewolucję w podejściu do ochrony danych. Pomagamy naszym Klientom w dostosowaniu procesów biznesowych oraz systemów informatycznych do obecnie obowiązujących przepisów.

przejdź do strony

Budowanie spójnego wizerunku przedsiębiorstw

Spójny i ujednolicony wizerunek firmy to klucz do sukcesu. Od 10 lat zajmujemy wsparciem naszych Klientów w budowaniu marek. Doradzamy i tworzymy wizerunek – począwszy od księgi znaku, po projekty stron www i sklepów internetowych. Prowadzimy szkolenia z zakresu kreowania pozytywnego wizerunku firm.

przejdź do strony

Audyt energetyczny

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, każde przedsiębiorstwo spełniające definicję dużego przedsiębiorstwa zobowiązane jest do przeprowadzenia audytu energetycznego. Specjaliści Art of Business wykonują audyty w oparciu o obowiązujące PN-EN.

sprawdź usługi

Szkolenia kwalifikacyjne

W ofercie Art of Business znajdziecie Państwo szereg szkoleń, które umożliwią uzyskanie certyfikatów i zaświadczeń uprawniających do użytkowania urządzeń transportu bliskiego, wózków jezdniowych wszystkich typów, suwnic, żurawi warsztatowych, podestów ruchomych, a także pilarek mechanicznych.

sprawdź usługi

Szkolenia przeciwpożarowe

Podczas szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej dowiecie się Państwo, jak szybko reagować, by stłumić ogień oraz jak obsługiwać sprzęt gaśniczy</p> <p>Każdy uczestnik szkolenia pozna zasady szybkiej ewakuacji i pomocy osobom poszkodowanym.

sprawdź usługi