Usługi

Depositphotos_84471322_xl-2015

Projekty graficzne

Zespół grafików Art of Business zapewnia profesjonalne wsparcie graficzne w projektowaniu logotypów, księgi identyfikacji wizualnej oraz materiałów wspierających budowanie marki: akcydensów, katalogów, folderów i reklamy zewnętrznej.

dowiedz się więcej
Depositphotos_66897297_xl-2015

Strony internetowe

Stworzenie strony internetowej to zazwyczaj pierwszy krok przedsiębiorcy. Art of Business pomaga zarówno tym startującym w biznesie, jak i tym, których portale i strony wymagają odświeżenia. Znamy się na zasadach tworzenia zgodnych z aktualnymi trendami i web usability.

dowiedz się więcej
Depositphotos_37980985_xl-2015

Sklepy internetowe

Dla naszych Klientów budujemy profesjonalne sklepy internetowe oparte o jeden z najbardziej popularnych silników e – commerce. System woocommerce jest bardzo elastyczny, intuicyjny i prosty w obsłudze, pozwalający na spore możliwości modyfikacyjne.

dowiedz się więcej
Depositphotos_8844613_xl-2015

Sesje zdjęciowe

Trzask migawki i rodzący się zapis rzeczywistości. To coś, co kiedyś było traktowane jak prawdziwa magia… Kiedy w XXI wieku robimy zdjęcia cyfrowo – nadal staramy się zachować część tej magii…

dowiedz się więcej
Depositphotos_129204638_xl-2015

Upominki

Proponujemy całą gamę materiałów promocyjnych: od eleganckich upominków, po wesołe, indywidualne gadżety. Nasz zespół pomoże dostosować upominek do przewidzianej kampanii marketingowej, tak, by prezenty pozostały niezapomniane.

dowiedz się więcej
Depositphotos_22756244_xl-2015

Wydruki

Dobry design oprawiamy w jakość. Drukujemy z wykorzystaniem techniki cyfrowej i offsetowej oraz solwentowej – w przypadku druków wielkoformatowych. Na podłożach twardych stosujemy druk UV. Dysponujemy całą gamą wzorników i podłoży do zadruku.

dowiedz się więcej
Depositphotos_49363063_xl-2015-DUZE

Szkolenia biznesowe

Budowanie wizerunku, zarządzanie zespołem, tworzenie planów strategii marketingowych, to wiedza i umiejętności, którymi lubimy się dzielić. Od kilku lat zespół naszych specjalistów prowadzi działania w zakresie doradztwa dla firm. Podczas naszych szkoleń podnosimy kompetencje pracowników, motywujemy i mobilizujemy do zwiększania wyników.

Explore
Depositphotos_186000082_xl-2015

Wydarzenia

Wiodącą formą promocji firm i marek są wszelkiego rodzaju imprezy i eventy. Produkcja tego typu przedsięwzięć to mocna strona naszego zespołu. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy – nawet najbardziej nieprzewidywalny scenariusz. Zaplanujemy dla Państwa imprezę firmową, jubileuszową galę, koncert,  a także pełen przygód wyjazd integracyjny.

dowiedz się więcej